Sports

Konferans Ligi’nde 3. ön eleme turuna çıkan takımlar belli oldu.

Written by admin
[rotated_ad]

Avrupa futbolunun 3. organizasyonunda 2. ön eleme turunun rövanş etabı da tamamlandı.

İlk maçında 1-1 berabere kalan Medipol Başakşehir, İsrail temsilcisi Maccabi Netanya’yı 1-0 yenerek üçüncü ön eleme turuna yükseldi ve İzlanda takımı Breidablik ile karşı karşıya geldi.

Arabam.com Konya ilk maçı 3-0 kazandıSpor Öte yandan Belarus temsilcisi BATE Borisov’u bu kez 2-0 yenerek bir sonraki turda Liechtenstein Vaduz temsilcisinin rakibi oldu.

Türk takımlarının yanı sıra Rakow, Fehervar, Paide, Kisvarda, KuPS, Molde, Hibernians, Lech, Gzira, APOEL, Neftçi, CSKA Sofia, Sepsi, Lillestrom, Slavia Prague, Spartak Trnava, Viborg, Riga, Djurgarden, Viking, FCSB , Maccabi Tel Aviv, Universitatea Craiova, Levski, Rapid Wien, Hamrun, Hapoel Beer-Sheva, Young Boys, St. Patrick’s, Brondby, Sligo, Vaduz, Antwerp, Petrocub, Cukaricki, Shekenya, Kyzylzhar, Breidablik, AZ Alkmaar, B36, Turu tamamlayan diğer takımlar ise Zrinjski Mostar, Dunajska Streda, Basel ve Vitoria oldu.

Sonuçlar aşağıdaki gibidir:

Astana (Kazakistan)-Rakow (Polonya): 0-1 (0-5)

Kabala (Azerbaycan)-Fehervar (Macaristan): 2-1 (1-4)

Paide (Estonya)-Ararat (Ermenistan): 0-0 penaltılar 5-3 (0-0)

Kisvarda (Macaristan)-Kairat (Kazakistan): 1-0 (1-0)

Milsami (Moldova)-KuPS (Finlandiya): 1-4 (2-2)

Maccabi Netanya (İsrail)-Medipol Başakşehir: 0-1 (1-1)

Elfsborg (İsveç)-Molde (Norveç): 1-2 (1-4)

Levadia (Estonya)-Hibernians (Malta): 1-1 (2-3)

Dinamo Batumi (Gürcistan)-Lech (Polonya): 1-1 (0-5)

Radnicki (Sırbistan)-Gzira (Malta): 1-3 (2-2) 3-3 penaltıda

APOEL (Yunan Kıbrıs)-Botev (Bulgaristan): 2-0 (0-0)

Neftchi (Azerbaycan)-Aris (Kıbrıs Rum Grubu): 3-0 (0-2)

CSKA Sofia (Bulgaristan)-Makedonya (Kuzey Makedonya): 4-0 (0-0)

Olimpija Ljubljana (Slovenya)-Sepsi (Romanya): 2-0 penaltılarla 2-4 (1-3)

Lillestrom (Norveç)-SJK (Finlandiya): 5-2 (1-0)

Slavia Prag (Çek)-St. Jose (Cebelitarık): 7-0 (4-0)

Newtown (Galler)-Spartak Trnava (Slovakya): 1-2 (1-4)

Viborg (Danimarka)-Süduva (Litvanya): 1-0 (1-0)

Riga (Letonya)-Ruzomberok (Slovakya): 2-1 (3-0)

Djurgarden (İsveç)-Rijeka (Hırvatistan): 2-0 (2-1)

Viking (Norveç)-Sparta Prag (Çek): 2-1 (0-0)

FCSB (Romanya)-Saburtalo (Gürcistan): 4-2 (0-1)

Maccabi Tel Aviv (İsrail)-Zira (Azerbaycan): 0-0 (3-0)

Craiova Üniversitesi (Romanya)-Vllaznia (Arnavutluk): 3-0 (1-1)

PAOK (Yunanistan)-Levski (Bulgaristan): 1-1 (0-2)

Lechia (Polonya)-Rapid Wien (Avusturya): 1-2 (0-0)

Hamrun (Malta)-Vélez Mostar (Bosna Hersek): 1-0 (1-0)

Dinamo Minsk (Beyaz Rusya)-Hapoel Beer-Sheva (İsrail): 0-1 (1-2)

Arabam.com Konyaspor-BATE Borisov (Beyaz Rusya): 2-0 (3-0)

Young Boys (İsviçre)-Liepaja (Letonya): 3-0 (1-0)

Mura (Slovenya)-St. Patrick’s (İrlanda Cumhuriyeti): 0-0 penaltılar 5-6 (1-1)

Brondby (Danimarka)-Pogon (Polonya): 4-0 (1-1)

Sligo (İrlanda Cumhuriyeti)-Motherwell (İskoçya): 2-0 (1-0)

Vaduz (Lihtenştayn)-Koper (Slovenya): 1-1 (1-0)

Drita (Kosova)-Anvers (Belçika): 0-2 (0-0)

Laç (Arnavutluk)-Petrocub (Moldova): 1-4 (0-0)

Cukaricki (Sırbistan)-Yarış Birliği (Lüksemburg): 4-0 (4-1)

Schengenia (Kuzey Makedonya)-Valmiera (Letonya): 3-1 (2-1)

Osijek (Hırvatistan)-Kızılzhar (Kazakistan): 0-2 (2-1)

Buducnost Podgorica (Karadağ)-Breidablik (İzlanda): 2-1 (0-2)

Tuzla City (Bosna Hersek)-AZ Alkmaar (Hollanda): 0-4 (0-1)

Tre Fiori (San Marino)-B36 (Faroe Adaları): 0-0 (0-1)

Zrinjski Mostar (Bosna Hersek)-Tiran (Arnavutluk): 3-2 (1-0)

Dunajska Streda (Slovakya)-Vikingur (İzlanda): 2-0 (2-0)

Haçlılar (Kuzey İrlanda)-Basel (İsviçre): 1-1 (0-2)

Puskas Akademia (Macaristan)-Vitoria (Portekiz): 0-0 (0-3)


[rotated_ad]

About the author

admin

Leave a Comment